AKTYWA

Skargi i wnioski

W przypadku gdy jakość świadczonych przez nas usług jest Państwa zdaniem nieodpowiednia, prosimy o przekazywanie nam swoich uwag mailowo, bądź listownie. Każdy sygnał jest przez nas traktowany poważnie i podlega szczegółowemu wyjaśnieniu. Pragniemy zapewnić, że dokładamy starań, aby poziom obsługi pasażerów stał na możliwie wysokim poziomie.

Pragniemy poinformować, że dla rozpoczęcia procedury reklamacyjnej konieczne jest zachowanie formy pisemnej (mailowo lub listownie). Tylko takie bowiem skargi mogą być podstawą do wyciągnięcia konsekwencji służbowych wobec winnych. Na wszystkie skargi i reklamacje otrzymają Państwo odpowiedź zwrotną z informacją o sposobie rozwiązania sprawy. Wszelkie uwagi przekazywane telefonicznie traktujemy jedynie jako zgłoszenia problemu – pomogą nam poprawić jakość świadczonych przez nas usług, jednakże nie spowodują co do zasady podjęcia kroków dyscyplinarnych.

Zachęcamy również do przekazywania nam wszelkich sugestii odnośnie oferty przewozowej. Państwa głos i opinia będą dla nas bardzo cenne!

 

Kontakt


Lokalizacja PKS Leżajsk

PKS - Przedsiębiorstwo Komunikacji
Samochodowej SP. z o.o. w Leżajsku
ul. Nad Stojadłem 1, 37-300 Leżajsk

Telefon do PKS Leżajsk tel. (17) 242 01 25
Adres e-mail do PKS Leżajsk pks@pks.lezajsk.pl

    ZŁÓŻ SKARGĘ / PROPOZYCJĘ