Strona główna arrow EM-Karta
PKS Leżajsk | wtorek, 23 kwiecień 2019
MENU SERWISU
 Strona główna
 Praca
 Historia firmy
 Promocje
 Godziny otwarcia
 Rozkład jazdy
 EM-Karta
 Wynajem autokarów
 Stacja paliw
 Myjnia samochodowa
 Stacja diagnostyczna
 Serwis samochodowy
 Lokalizacja
 Kontakt
 Napisz do nas

KTO JEST ONLINE ?
Aktualnie jest 6 gości online

LICZNIK
953110 odwiedzających

Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji

 


EM-Karta   Drukuj  E-mail 

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej  Sp. z o.o. w Leżajsku informuje swoich stałych pasażerów iż jako drugie w regionie Podkarpacia wprowadza elektroniczny bilet, tzw . EM-kartę na całą własną sieć komunikacji, która wzbogaci tradycyjny bilet miesięczny(blankietowy, zwany paragonem fiskalnym) o nowe możliwości.

EM-karta to plastikowa zbliżeniowa karta chipowa zawierająca dane pasażera, zdjęcie oraz elektroniczna kopię danych biletu miesięcznego, okresowego czy też szkolnego (ulgowego).

Przy sprzedaży cena biletu jest taka sama. Natomiast pierwsza EM-karta wydawana jest bezpłatnie. Dzięki wprowadzeniu EM-karty usprawniona zostanie obsługa pasażerów.

Wdrożenie EM-karty  w dużej mierze ułatwi współpracę pomiędzy przewoźnikiem i pasażerem oraz pozwoli uszczelnić system kontroli biletów, a zapisy danych o ilości przewożonych osób dadzą firmie możliwość lepszego dopasowania oferty przewozowej do potrzeb i oczekiwań pasażerów. Jednocześnie posłuży do niwelowania dotychczasowych nieporozumień pomiędzy przedsiębiorstwami PKS w zakresie wspólnych przewozów.

Karta przy starannym użytkowaniu może służyć właścicielowi przez wiele lat, ponieważ jej żywotność oceniana jest na 100 000 cykli zapisu(odczytu), a przy zakupie biletu na kolejny miesiąc będzie jedynie aktualizowana.

Zachęcamy zatem pasażerów do korzystania z naszych usług i zapraszamy po EM-karty do kas biletowych na dworcu autobusowym w Leżajsku.

 

EM-Karta

Ostatnia aktualizacja ( środa, 29 marzec 2006 )